Brána Temna kapitola dvanásta

29. listopadu 2009 v 11:08 | Kirosaku Ayra |  Brána temna - kapitoly
Dneska vám k tomu nic nepoviem som v poslednej dobe nejako málo ukecaná , ale tak nevadííí nooo xD to bude tým, že tu mám nevlastného brata a noc som strávila zamknutá vo svojej izbe lebo nenávidím , keď mi sem lezie niekto kto je pre mňa cudzí..... dobre už som ticho prijemne citanie :)


Zahalená postava se procházela úzkou chodbou. Místo stěn zde všude byly mříže. Vlhkost už se vpíjela do ovzduší. Vlhkost, co způsobily miliony slz. Lidé za mřížemi se odvážili sotva dýchat, natož aby něco řekli. Byli jen jako hračky v rukou rozmarného dítěte, co je tak moc chtělo, ale když už ho přestali bavit, nemilosrdně je zahodilo. Měli vůbec ještě nějakou vůli setrvat na tomto světě? Kishin se podíval na ustrašené obličeje jeho loutek. Ubohých panenek, ke který připevnil vlákna šílenství, aby se vůbec mohly hýbat. Měli by k němu pociťovat vděčnost. Najednou se u jedné z cel zastavil. Rukou přejel po špinavých mřížích. Nikdo v tu chvíli nemohl vědět, jak se tvářil, protože mu kus látky zahaloval obličej.


"Nemám rád, když mne moje hračky opouštějí beze svolení," zašeptal, ale slyšeli to všichni.

Byla to výhružka? Jenomže oni nebyli tak šílení, aby se pokusili o útěk. Stejně jako on. Mladý muž se světlými vlasy, jehož síla přesahovala rozměry lidského chápaní. Když se někdo stane silným, možná i nejsilnějším, bude šťastný? Naplní to v něm jeho prázdnotu? Ne. Nejspíš ne. Pořád bude hledat něco více, aby byl pořád spokojenější, až nakonec z jeho duše stejně nic nezbude.

"Pane, dostali jsme nové zprávy. Mohlo by vás to velmi zajímat," rozeznělo se tichou chodbou.
Kishin nic neřekl. Jen se skoro neslyšitelně otočil k východu. Jeho duše byla prázdná, ale přesto mu pár citů zůstalo. Z ničeho nic se všude kolem roztříštila krev a postříkala všechny pobledlé obličeje. Jeden z nich zemřel, ale to znamenalo, že ostatní měli více času na život. I když byl tohle život?

Ayřina frekvence zaplavovala okolí. Krev v jejím těle vřela jako nikdy jindy. Ano, byla výjimečná. Ta moc, která by dokázala spasit celý svět. Kid to věděl. Cítil tu sílu, ale zároveň si uvědomoval nesmírnou zranitelnost jejího srdce. Tu, bohužel, Myia ani Justin necítili. Zůstali na místě stát jako přibytí. Ayra najednou vypadala jako anděl. Anděl, kterému jen někdo utrhnul křídla. Ze strachu před jeho mocí a bytím.


"Musíme odejít pryč. Budou mít dost problému i bez nás," chytl Justin za ruku Myiu.
Ta se ani nepohnula. Nemohla spustit oči z Ayry. Její pocity uvnitř ní křičeli. Ale nepomáhalo to. Tělo se hýbalo samo od sebe. Prudké rozběhnutí a skok do neznámá. Do světla, co možná znamenalo zkázu a možná záchranu. Oslepená světlem se zmítala v bolesti. Co to bylo za pocit? Justin už nemohl dále otálet. Jeho temnota se nedokázala tomuto světlu postavit. Ne teď, ne tady.

Myia otevřela své tmavé oči. Ale nebyla na místě kde předtím. Neznala ho, přesto se cítila uvolněně a bezpečně. Pořádně se rozhlédla. Všude kolem bylo světlo. Tak jasné, tak zářivé. Až moc oslepující.

"Jak to, že jsi tady?" zeptal se jemný hlas.
Mladá dívka se otočila. V tom samém okamžiku vytřeštila oči. Za ní se vznášela lidská bytost. Nemohla přesně rozeznat rysy v jejím obličeji, ale její srdce jí napovídalo, že je to jeden výjimečný člověk. Ayra Kirosaku.

"Tak to jsi ty? Tohle světlo, co oslepuje, ale přesto dává ještě vůli dýchat. Nemůžu tomu uvěřit. Až moc nevinné na člověka, který tolikrát připravil někoho o život. Tvoje moc mě nepřestane udivovat. Řekni, ty už jsi si vybrala cestu, po které chceš kráčet? Už jsi svůj život svěřila někomu do rukou? Ptám se sama sebe, proč mě to nepřekvapuje," zahleděla se jí Myia do očí.

Dvě osoby, co jsou si podobné. Až moc podobné, ale přesto nejsou stejné. Dokáží vycítit svoje vzájemné pocity, ale ne vždycky je pochopit. Obě mají skrytou sílu, kterou znají jen ony navzájem. Dokáží se dát dohromady, aby zachránily svět?

"Ano, už jsem se rozhodla. Na tomhle světě nemůže člověk být úplně sám, až teprve teď jsem to pochopila. Díky synovi svého největšího nepřítele, jak ironické. Nemohu říct, jestli jsem si vybrala tu dobrou stranu, ale vybrala jsem si, jak nejlépe se dalo," slova plynuly Ayře z úst pozvolna, přesto se na chvíli odmlčela, "takže mě už nezastavíš. Cítím, že jsme osudem spojené, že naše cesty se mají proplést. Možná smrtí nebo životem, to nikdo neví. V tuto chvíli mě nedokážeš porazit, já mám něco, co ty ne. Prosím, vzdej se. Nechci ti ublížit, protože vím, jak moc jsi silná a jakou máš pokrevní moc. Já chci jen zbavit svět šílenství."

Myia se na chvíli zamyslela. Sklopila oči. Jakoby se styděla, ale nebylo tomu tak. Byla neskutečně hrdá osoba. Ano, ví kde udělala chybu a taky moc dobře znala chyby Ayry.

"Opravdu chceš jen to? Ne. Ty chceš totiž mnohem víc. Chceš pomstu. Nevím přesně proč, ale tvoje srdce mi napovídá, že potřebuješ zabít Kishina i z jiného důvodu. Nejsi tak dokonalá, i když to ty víš. Každý máme svoje chyby. Možná jsi silná a pochytila jsi něco z tohoto života, ale pořád ještě nemáš jednu věc. Obě víme, čím si můžeme být u té druhé jisté. Kdybychom se spojily, je z nás možná perfektní osoba. Ráda jsem tě poznala, Ayro Kirosaku," dívka se začala pozvolna propadat dolů do bezedného prostoru.

Ayra otevřela oči a první co spatřila, byl Kid. Pousmála se, jak jí to hřálo na srdci. Ani pořádně nevěděla, co se stalo, ale rozhovor s Myiou si pamatovala. Možná až moc dobře. Zmateně mžikala očima po okolí.

"Utekli. Oba. Ale každý v jinou dobu. Ayro, povíš mi, co se stalo?" otázal se jí Kid tak nesmírně lehce, jakoby měl pocit, že i pouhá slova jí dokáží zničit.

Lidé jsou jedna ze stvoření, která obývají tento podivný svět. Jako jedni z mála se neřídí přirozenými instinkty, ale vlastním rozumem. Je to chyba? Neposlouchat to určité poselství v nás a raději jednat tak, jak se od nás slučí a patří nebo prostě podle rozumu. Možná, že kdybychom zapřeli naše předsudky, byli bychom lepší. Ale to stejně nedokážeme. Proč? Proč jen musí být na světě tolik otázek, co vám stejně nikdo nezodpoví? A teď, když je svět zmítaný šílenstvím, je všechno ještě více jiné. Dokáží už tedy lidé dokončit svojí cestu? Tu cestu po které touží a tvrdě si za ní jdou, aby na jejím konci nalezli vytoužený cíl. Ať už je to cokoliv.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sen Sen | Web | 29. listopadu 2009 v 11:48 | Reagovat

Som moc rada, že si sa prihlásila do môjho príbehu xD :))

Kapitola je veľmi pekná :) Len by ma zaujímala jedna vec... Koľko má Myia rokov? Myslím tým, koľko má naozaj, nie v príbehu xD Ak to teda nie je tajné..
To len preto, lebo mám pocit, že... hmm.. no, v priamej reči ťa nedokáže vystihnúť. Proste mám pocit, akoby v tejto kapitole bola úplne iná Ayra... ale čo je zaujímavé, tak ty Myiu podľa mňa vystihuješ dobre xD Chjú... asi len príliš rozmýšľam pri tom, ako čítam xDDD
Mimochodom, v tejto kapitole som dostala odpoveď na jednu moju otázku.. Alebo teda skôr ponaučenie x)

2 Sachiko Sachiko | Web | 29. listopadu 2009 v 12:08 | Reagovat

Ten poslední odstavec mě málem už rozbrečel XD Já vím že to je divný XDD Zase je to opět hezky napsané ^^ Ať už je další nedělé XD

3 Sen Sen | Web | 29. listopadu 2009 v 12:29 | Reagovat

Jj, asi to bude tým x)

4 A-Maron bo sakura-chan  twooje SBcko co sa dockalo netuxDD:D A-Maron bo sakura-chan twooje SBcko co sa dockalo netuxDD:D | Web | 29. listopadu 2009 v 12:45 | Reagovat

lol musim si pohnut,som o kapitolu pozaduxD:D a aj ty mas nevlastneho brata??:D:D...hahah a urco hodte do kina

5 WelW(etkaAa)-hime WelW(etkaAa)-hime | Web | 29. listopadu 2009 v 13:02 | Reagovat

Aaaa já tě (vás) milujuuuuuuuu!!!! už vás teda můžu přidat??? pod přezdívkama Kirosaku Ayra a Miya?? mail na mě teda máš(máte), takže já budu ráda za časování, to mě fakt baví víc :D budeš to teda překládat sama nebo jste si to rozdělily?? hej úplně mi stačí, když mi poleš jeden síl za 2-3 dny, klidně i za týden, i když pokud budeš v pohodě stíhat díl za den, tak mi to nevadí že ano :)))

6 Nami-chan Nami-chan | E-mail | Web | 29. listopadu 2009 v 13:35 | Reagovat

:-D tak z tebe je andílek  :D

7 WelW(etkaAa).hime WelW(etkaAa).hime | Web | 29. listopadu 2009 v 14:55 | Reagovat

ale myslim, ze nas mozes pridat snad to budeme zvladat dostatocne dobre a ja pravdepodobne budem zacinat so School Days a prelozim to cele no a Myia si vezme pravdepodobne to druhe co si spominala lebo to sa jej vcelku pozdavalo

dobře, dobře; jojo Bokura ga Ita, když tak jí s tím pak klidně můžu pomoct, bo to má asi 26 dílu se mi zdá; dobře, já vás teda přidám a můžete se pomalu pustit do práce :) jinak díky za spolupráci :)

8 WelW(etkaAa).hime WelW(etkaAa).hime | Web | 29. listopadu 2009 v 14:56 | Reagovat

aaa kurňa, jako odpověď ber ten spodní odstavec, já si vždycky kopíruju delší komentáře, abych odpověděla na všechno a na něco nezapomněla a zapomněla jsem to smazat :D

9 Nami-chan Nami-chan | E-mail | Web | 29. listopadu 2009 v 15:18 | Reagovat

přesně :-D

10 A-Maron bo sakura-chan  twooje SBcko co sa dockalo netuxDD:D A-Maron bo sakura-chan twooje SBcko co sa dockalo netuxDD:D | Web | 29. listopadu 2009 v 16:12 | Reagovat

zajtra budem doobeda povinne citat bo ejdem do schoolxD:D...lol aj ja mam nevlastneho brata..no ten moj je fakt idiot,ma už tretie decko,ma 27,nema lowe,3x dosiel o vodicak,nasli uho zbran a travu....moj brat..(-.-")...

11 WelW(etkaAa).hime WelW(etkaAa).hime | Web | 29. listopadu 2009 v 16:31 | Reagovat

skvěle, takže mail máte :) jojo, taky mi teĎ vyplo, tak si asi konečně přečtu tu angličtinu :D jojo v klidu a pohodě překládej, taky se do toho nijak nenutím, protože překládat jeden díl vkuse je na zabití :D jinak koukáš na Yamato??? taky chci, slyšela jsem na to docela chválu totiž :)

12 A-Maron bo sakura-chan  twooje SBcko co sa dockalo netuxDD:D A-Maron bo sakura-chan twooje SBcko co sa dockalo netuxDD:D | Web | 29. listopadu 2009 v 18:01 | Reagovat

ja mam horsiehoxD:D....hahhaha....nom co sa da robitxD 8-O ....lol..umieram smiechomxD

13 WelW(etkaAa).hime WelW(etkaAa).hime | Web | 29. listopadu 2009 v 18:10 | Reagovat

jojo, nějak to prostě zkorektněte, já bych to klidně udělala, ale nejsem slovenka, tak se do toho moc cpát nemůžu, ne že bych nerozuměla, ale prostě se do toho nebudu cpát, abych tam nepsala kraviny :) výborně, tak nám to přidám jako projekt na Akihabaru :) jinak děkuji :))

14 mycolorfullife mycolorfullife | Web | 29. listopadu 2009 v 18:42 | Reagovat

taky jsme se na to začaly se sestrou dívat minulý týden a až teď jsme to dokoukaly, no.. depresivní :)

15 Mell♥ Mell♥ | Web | 29. listopadu 2009 v 20:00 | Reagovat

ahojky, mas pekny blog a este krajsi dess.
hladame nove SB a boli by sme pocteny keby
ste tam boli aj vy. Spriatelite?

16 WelW(etkaAa).hime WelW(etkaAa).hime | Web | 29. listopadu 2009 v 20:01 | Reagovat

no tak film jsem konečně dodívala a ta OVA byla krástká, tak jsem to rovnou napsala, ať pak nemám zbytečně moc práce navíc :D v pořádku, v pořádku, stejně se k tomu dostanu až zítra, takže pokud to ještě dneska stihneš, tak mi to pošli a já to stejně udělám až zítra :)

17 Annie-chan Annie-chan | Web | 29. listopadu 2009 v 21:49 | Reagovat

Vykecávej se jak chceš xD
Moc pěkná kapitola ^^y

18 A-Maron bo sakura-chan  twooje SBcko co sa dockalo netuxDD:D A-Maron bo sakura-chan twooje SBcko co sa dockalo netuxDD:D | Web | 30. listopadu 2009 v 19:08 | Reagovat

jupi jouuuxD:D prečitane a na blogu je mierne dôležitý oznam,plski pozri sa naň :-D

19 Klára Klára | Web | 30. listopadu 2009 v 19:17 | Reagovat

Moc nestíhám, takže tady nenapíšu nic moc inteligentního XD ale i když nestíhám, musela jsem si to přečíst, ptž sem se na další část těšila :) opět klobouk dolů, moc povedený n_n

20 O_o Awaki no Tenshi aka Yori Hiteki o_O P.S: Sbenko O_o Awaki no Tenshi aka Yori Hiteki o_O P.S: Sbenko | Web | 6. prosince 2009 v 10:51 | Reagovat

Další kawai díleček :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama