Brána temna kapitola šestnásta

27. prosince 2009 v 12:35 | Kirosaku Ayra |  Brána temna - kapitoly

Zdravím zdravím zdravím Ayra , ktorá fláka blog sa vám ozýva * a myslím, že by sa to hodilo aj vysvetliť moja dráhá pretože si nepamätám kedy si ty flákala blog* no dobre to bude tým prekladom by som najradšej mala blog s Kidom aby som sa necítila vinná len ja by to bolo najlepšie , ale na to moje zlatíčko asi nenahovorím *zlá zlá zlá Ayra* ja to viem Rima nemusíš mi to opakovať, ale asi prejdem na dôvod tak je to preto, že som začala s prekladaním včera teda dnes sa doprekladal môj prvý projekt School Days a ako ďalší pôjde na scénu Gunslinger Girl prvé dve série a dve OVA časti , na ktoré som ešte neprišla o mieste kde by som ich stiahla.

A určite chápete, že sa trošku o dosť radšej venujem svojmu miláčikovi ako blogu, ale budem sa vám snažiť lepšie ozývať a tiež vám odpisovať obiehať vás pocitov len neviem čo z toho môžem sľúbiť už len z takého dôvodu , že s Kidom som najradšej, ale tak , no do prekladu GUnslinger GIrl sa idem teda pustiť už dnes a dúfam, že kto to nevidel a sťahuje si to sa na to pozrie :) ale prezatiaľ Sayonara a tu máte bránu temna príjemné pozeranie *no jo Ayra ide zas prekladat *


Kostnaté ruce hladily jemnou dívčí tvář. Chtěly ji stáhnout sebou do temnoty šílenství a spoutat silnými řetězy, aby už nemohla odolávat. Jenomže ona byla až moc silná. Moc krve, co vřela v každé buňce jejího těla, podpírala její mysl i tělo. Ležela na černém lehátku, spoutaná řemeny a v bezvědomí. Kolem ní stálo několik lidí zahalených v temnotě.

"Dobrá práce, Meduso. Teď už jen stačí počkat, až se zbyteční červy chytnou do pasti," usmála se chladně Arachne a přehodila si kapuci přes hlavu.

Začala pomalu odcházet, ostatní za ní. Jakmile kolem ní prošla celá zahalená osoba, její tělo se začalo nekontrolovatelně třást. Pach šílenství byl nasátý všude kolem. Kishin vstoupil do temné místnosti.

"Znovu jsem u tebe, Ayro Kirosaku. Ty jsi ta, co dokázala zničit mou výchovu a podmanit si mého syna. Ale proč? Co tím sleduješ? Ach má milá nešťastná, samotná Ayro. Zničil jsem tvojí rodinu a zničím i tebe. Nebudeš mi stát v cestě… už nikdy," začal hovořit k tělu.

Věděl, že ho někdy uvnitř dívka slyší a snažil se vpravit do jejího těla šílenství, to se začalo chvět. Snažilo se bojovat s tou odpornou věcí, ale mělo ještě vůbec sílu nebo nějakou vůli? Už si prošla dlouhým životem zklamání, měla by se přestat bránit. To jí ale její mysl nepovolila.
"On nepatří tobě," vykoktala ze sebe polohlasně Ayra.

Tři lidé běželi po vyprahlé pláni. Nikde nic nebylo. Všechno někdo smetl z povrchu zemského. Boty rychle dopadaly na zem a vytvářely zvuk podobný tlukotu srdce. Kdyby se člověk pořádně zaposlouchal, slyšel by ho, jenomže tito lidé měli jiné myšlenky. Úzkost, nejistota a opovržení. Justin se najednou zastavil.

"Posílá za námi svoje vojáky. Chce nás zdržet," ušklíbl se.

Jeho dva společníci si jen prohodili pohledy. Věděli, že budou muset zabíjet, aby mohli vykonat to, co chtěli. Zachránit člověka, který je pro ně důležitý.

"Jděte napřed, postarám se o to," dodal ještě Justin a vzápětí byl odhozen do dály silou Myiny pěstí.

Kid se na to všechno jen z povzdálí díval, ale nevnímal. Myslel na to, jak teď Ayra musí trpět. Bál se o ní tak moc, až ho to užíralo zevnitř a snažilo se pohltit. Bylo to opět šílenství? Člověk ho v této době hledal za vším.

"Teď není čas na nějaké hloupé hrdinské činy, ty magore!" rozkřikla se Myia na Justina, aby pochopil, co provedl.

Prudce chytila Kida za ruku a vláčela ho za sebou. Nemá náladu se hádat s tím bezlítostným člověkem, co dokáže jen ostatní ovládat. Neuvědomovala si, jaký musí být opuštěný a prázdný. Chtěla jen zachránit Ayru, protože už nemohla dále být na tomhle odporném světě. I kdyby měla zemřít, tak docílí toho, aby byl Kishin zabit. Justin za nimi jen bezmocně natáhl ruku a naprázdno otevřel ústa. Chtěl ji zastavit, ale nemohl. Postavil se zpátky na nohy. Je možné, že i ti nejhorší z nás někdy pocítí cit jako je láska nebo radost? Můžou dojít odpuštění od ostatních? Je to dost nepravděpodobné. Svět se podle některých dělí na zlo a dobro. Ale nemůžeme to takhle jednoznačně říci, protože každý má v sobě různé stránky. Nikdo není bez viny.

"Proč jsi mu utekla?" zeptal se Kid s podivným tónem hlasu.
Myia na něj jen smutně pohlédla. Viděla vedle sebe silného muže, který je teď jako smutné malé děcko, co mu někdo sebral podstatu života. Ale i děti se dokáží poprat o své hračky.

"Bylo to nevyhnutelné. Pro Ayru udělám všechno a ty taky. On ji bere jen jako nástroj při vlastní pomstě. Nemůžu dopustit, aby se k ní někdo takhle choval a taky aby nás dva ovládal," mluvila mladá dívka klidným hlasem.

Ani jednou nezapochybovala o tom, co říkala a Kid to cítil. Už nechtěl její oporu. Musí se postavit všemu sám, alespoň to Ayře dluží.

"Všechno se kolem ní točí, protože se narodila výjimečná. S krví, která dokáže odolat šílenství. Je to skvělý člověk a myslím, že vedle sebe potřebuje někoho, jako jsi ty. Proto se drž vzadu, já to zvládnu sama."

Kidovi se tato slova vpichovala do uší jako čerstvě nabroušené jehly. Ale on chtěl ukázat svojí sílu, přestože Myia měla ve všem pravdu.

Několik postav stálo u brány velké budovy. Jejich síla byla cítit všude. Nejlepší zbraně Kishina, celé zaplavené v moři šílenství, ze kterého už se nikdy nedostanou, protože nemilosrdné vlny je nepustí ani na krok ven. Čekali až přiběhne jejich oběť a oni ji budou moci přeměnit na prach. Vymazat z povrchu světa. Před ně vystoupila ještě jedna postava a vztáhla ruce k obloze.

"Arachne, Giriko, Meduso, Chrono, Spirite, Steine, Side, Marie a Yumi. Teď je na vás, aby jste konečně světu dokázali, že šílenství nikdo neunikne. Zabijte všechny, kteří se vám připletou do cesty a nemějte s nimi slitování," pronesl tiše Kishin, přesto ho všichni dobře slyšeli.
Posadil se na černý trůn, ale jeho duše byla tmavější. Jeho život byl dlážděný lidskými životy, co pro něj neměli žádný význam. On už si našel cestu, kterou kráčel. Cestu šílenství.

Každý by se měl někdy zastavit a uvědomit si, co vlastně dělá. Jenomže někdy není čas, tak se žene bezhlavě vpřed. Kéž by šel zastavit čas a my mohli zkoumat situaci. Ale když chceme přežít, musíme žít každou minutou a každou buňkou svého těla, jinak dojdeme zatracení. O něco se pořád snažíme a ne vždy dosáhneme, čeho jsme chtěli. A co když jde o záchranu milovaného člověka? Pak dokážeme dělat možné i nemožné. Protože zoufalství dožene člověka až na hluboké dno, kdy má konečně možnost se odrazit. Někdy nejde dělat už vůbec nic, ale přesto pořád zkoušíme dýchat a postavit se .

Protože ti, kteří mají důvod a vůli žít, mohou přežít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sofie Sofie | Web | 27. prosince 2009 v 12:42 | Reagovat

áá, krásná kapitolka...ten začátek u tý Ayry byl šíleně napínavýý...vááá :D

2 Sen Sen | Web | 27. prosince 2009 v 17:35 | Reagovat

Mať blog s Kidom :D Teda ty s Kidom, by bolo celkom fajn :) Ale keď ho nenahovoríš, tak no... xDD
Kapitolu prečítam asi až v stredu alebo vo štvrtok... teraz nie som na svojom pc, takže... no... je to chabá výhovorka, ale jednoducho nemám kľud xD

3 Klára Klára | Web | 27. prosince 2009 v 20:19 | Reagovat

Prosimtě vždyť všichni určitě chápou, že je přednější Kid před blogem :) vždyt to je normální a přeju ti to n_n jinak k povídce, nějak mě nenapadají komentáře,...chvála mi došla no XD prostě mě hlavně dostala ta poslední věta, krása prostě :)

4 Ayumi-chaN → Sb-nkoo* Ayumi-chaN → Sb-nkoo* | Web | 28. prosince 2009 v 10:10 | Reagovat

Krásný díl .. a tebe jsem se vlastně neptala .. Co si dostala ?

5 Sachiko Sachiko | Web | 28. prosince 2009 v 14:02 | Reagovat

Povedený! ^^ Whoh už se nemůžu dočkat dalšího dílku XD

6 Nami-chan Nami-chan | E-mail | Web | 29. prosince 2009 v 14:47 | Reagovat

To se vážně nedivim, že jsi radši s Kidem než na blogu..myslim, že to by delali všichni, dkyby měli nějakýho svýho Kida :-D ...jinaku žse strašně těšim, jak ta povídka dopadne  :D  :D

7 Sen Sen | Web | 30. prosince 2009 v 21:58 | Reagovat

Posledné odstavce boli nádherné....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama